Be2Can / Be2Can Warm-Up | Hudba + Q&A J. Cardová, T. Soldátová | Čtvrtá vlna T. Domínové | Powered by Heroine: Hudba
Be2Can Warm-Up | Hudba + Q&A J. Cardová, T. Soldátová | Čtvrtá vlna T. Domínové | Powered by Heroine: Hudba
Zářijový večer s Heroine se ponese v hypnotickém rytmu HUDBY! Čtvrtá vlna Terezy Domínové jako warm-up před přehlídkou Be2Can představí nový snímek Angely Schanalec, rafinované německé režisérky, která se tentokrát rozhodla inspirovat oidipovským mýtem. Výsledkem je návyková intelektuálně-smyslová výzva, která nám umožňuje vidět, i když jsme slepí. Opět se můžete těšit na all-female diskuzní panel tentokrát s publicistkou a překladatelkou Jitkovou Cardovou a Terezou Soldátovou socioložkou a studentkou filmové vědy, která v současnosti pracuje pro festivaly KVIFF, MFDF Ji.hlava a Pragueshorts.
 
Jon je po narození v řeckých horách za bouřlivé noci opuštěn a adoptován, aniž by poznal svého otce nebo matku. Jako mladý muž se setkává s Iro, dozorkyní ve věznici, kam se dostane po tragické nehodě. Iro vyhledává jeho přítomnost, stará se o něj a nahrává pro něj hudbu. Jonovi začíná selhávat zrak... Od té doby za každou ztrátu, která ho potká, něco získává. A tak i navzdory tomu, že oslepne, žije svůj život plnohodnotněji než kdykoli předtím.
 
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=09o9L4AEB_M
 
Hudba / Music
Německo / Řecko / Francie, 2023, 108 min
Režie: Angela Schanelec
Scénář: Angela Schanelec
Kamera: Ivan Markovic
Hrají: Aliocha Schneider, Marisha Triantafyllidou, Agathe Bonitzer, Argyris Xafis
 
Powered by Heroine27. 9. 2023
Sbíráme cookies, abychom lépe nastavili služby webu. Souhlasem nám umožníte získat anonymizovaná statistická data. Více najdete zde. Děkujeme!
Ne
Souhlasím